top of page
logo-dokulu.jpg
ciltli-defterler.jpg

Avrupa Cilt Bezi

CİLT YAPIMI İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER 

Avrupa'nın seçkin üreticilerinden ciltleme alanında kullanılmak üzere cilt bezleri ithal etmekteyiz. 

Plastik Cilt Bezi, Tekstil Bazlı Cilt Bezi ve

Termo Deri Cilt Bezi ürünlerimizle cilt yapımında yenilikçi ürünler sunmayı hedefliyoruz. 

 Ürünlerimiz, kitap ve defter kaplama, ambalaj kaplama, kutu kaplama gibi tüm ciltleme ürünlerine ve bilinen tüm cilt baskı tekniklerine uygundur.

cilt-bezi-görsel.jpg
Kullanım alanları
kitap-defter-cilt-bezi-görsel-1494x1098.

   Cilt tasarımlarınıza alternatif ürünler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize dünyanın kalitesiyle en iddialı cilt bezi üreticilerinin ürünlerini harmanlayıp geniş bir renk ve desen  kartelası sunuyoruz. PVC (Plastik Bez) Cilt Bezimodellerimizle tüm işleriniz için stoklarımızda ürünler bulunduruyoruz.

 Ürünlerimizde bilinen tüm sıvama ve baskı teknikleri uygulanabilmektedir. 

Ürün çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitap, Defter, Ajanda Cilt Bezi

ozel tasarim luks fantezi Kutu uretimi Cilt Bezi Kaplama kagidi plastik pvc bez

Lüks Kutu
Kaplama
Cilt Bezleri

   Avrupa Cilt Bezi ürünlerinin sizlere sunduğu geniş renk ve desen seçenekleri ile kutu tasarımlarınızı benzersiz yapabilirsiniz. Lüks (Fantezi) hediye kutuları, sunum kutuları, saat kutusu, gözlük kutusu, parfüm kutusu, ayakkabı kutuları, ev tekstil kutusu gibi tüm özel kutu ürünlerinizde bilinen sıvama teknikleri ve serigraf, varak yaldız, gofre baskı gibi cilt baskı teknikleri uygulanabilmektedir. 

Ürün çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

klasör.jpg

Klasör
Cilt
Bezi

    Farklı doku ve renk seçenekleriyle Avrupa Cilt Bezi, klasör ve kartela üretiminde size yenilikçi ürünler sunar.  

Ürün çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AVRUPA CİLT BEZİ

Avrupa Cilt Bezi olarak Avrupa'nın önde gelen cilt bezi üreticilerinin Türkiye ve Orta Doğu temsilciliklerini yapmaktayız. Kağıt (beyaz-siyah) veya karton üzerine PVC malzemeden üretilen cilt bezlerinin (plastik bez) toptan ve perakende satışını yapıyoruz. Ürünlerimiz defter, kitap kapağı, ajanda, lüks kutu, klasör, kartela gibi ürünlerin kaplanması alanlarında kullanılmakta ve bilinen baskı ve sıvama teknikleri uygulanabilmektedir. Farklı renk ve desenler ile birlikte parıltılı, yanardöner, metalik efekti gibi farklı dokularda ürünlerle cilt bezi kaplama işleriniz için yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizde kullanılan kağıt ve kartonlar FSC sertifikalıdır.
 
  Stoklarımıza sürekli yeni ürünler girmektedir. Depomuzda devamlı olarak farklı renk, gramaj ve desenlerde cilt bezleri bulunmaktadır. Bunun yanında talebiniz üzerine istediğiniz renk ve desende özel üretim yapılabilmektedir. Satışlarımız metre, top, palet, lot veya konteyner olarak yapılmaktadır. 
 
   Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilir veya ofisimize gelerek ürünlerimizi yakından görebilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Formu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Orucreis Mah. Tekstilkent Galeri G2

10AD Z073 Esenler İstanbul

0850 346 97 52

0533 464 76 61

bottom of page